2010 m. kovo 11 d.

Atostogos. Apie 3 iškart :)

Vis pamirštu papasakoti arba bent parodyti keletą nuotraukų iš šių metų žiemos atostogų. O gi žadėjau :) Taigi ...
Jau trečiąkart, beveik tradiciškai, žiemą važiuojame į Egiptą. Taip mums lengviau sulaukti vasaros :) Pirmąkart Egiptan nusidanginom 2008 m. per mano trisdešimtmetį. Kaip ir dera pirmam kartui Egipte, nudardėjom beveik 500 km nuo Hurgados iki Kairo. Ten, suprantama, reikia apžiūrėt sfinksą, piramides ir Kairo muziejų. Na, jame fotografuoti jau nebeleidžiama, o visur kitur galima ir pasimaivyti.Tąkart dar buvom ir dykumoj, ir pas beduinus.


Pernai, 2009 m., pasidairyt keliavom jau į Egipto pietus - Liuksorą. Pažiūrėt Karnako ir Ramzio III šventyklų, Memnono kolosų, Karalienių slėnio, paplaukiot Nilu ir pamatyt kitokių, ne "turistinių" vaizdų, kurių ten, pietuose, gausu.

Tais metais vėl nepanardėm - vienas pilietis buvo per mažas :) Todėl į koralus žiūrėjom per stiklinį laivo dugną. Matėm ne tiek jau mažai, žinoma, su tikru nardymu nepalyginsi, bet nuotraukose nesimato netgi to :)Na, o šiemet vėl atostogavom ten pat. Turėjom tikras tinginio atostogas. Kokias ir buvom suplanave :)Kiekvienais metais vis nulekiame iki Hurgados. Mat mūsų viešbutis maždaug 20 km nuo jos.Labai verta kyštelėti nosį į šalutines gatveles. Tam kad realų įspūdį susidaryti. Tokių vaizdų jums gal nerodysiu.

Beje, visur tris kartus gyvenome tame pat viešbutyje - Hilton Hurghada Long Beach. Rekomenduoju ! Štai keletas vaizdų pabaigai.

Ką gi, pažadą ištesėjau - papasakojau :)

4 komentarai:

 1. smagios atostogos, tikrai ten nuotykių netrūksta ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gražu, o svarbiausia, kad prisiruošiate išlekti taip toli ir dar visa šeima :) Šaunuoliai!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Viela, na kokios atostogos , jei ne visi kartu ? Ne ne, tik visi :)

  Daivut, kad Tu zinotum, kaip ta salis mus traukia :)

  AtsakytiPanaikinti

Thanks for stopping by :)
I understand Lithuanian, English, Russian and German. Thank you for your comments.